Samurai Creamy Peanut Butter | 450 gr

Сподели:

Кремаст путер од кикиритки

Состав: печени кикиритки 100 %.

Без додаток на конзерванси и адитиви.

Бренд:

200 ден

Спореди

Кремаст путер од кикиритки

Состав: печени кикиритки 100 %.

Без додаток на конзерванси и адитиви.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Samurai Creamy Peanut Butter | 450 gr”

Сè уште нема оценки.