-43%
,

SALE: Muscle Whey Complex 2000 gr

Сподели:

SALE: Ultra Whey Complex 2000 gr 66 servings

Нарачај на веб
Нарачај во Inbox
Нарачај телефонски 078 362 092
Најдобрата цена на пазарот
Производи од директна дистрибуција
Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

Бренд:

1,990 ден 3,490 ден

Избриши
Спореди

SALE: Ultra Whey Complex 2000 gr 66 servings

Нарачај на веб
Нарачај во Inbox
Нарачај телефонски 078 362 092
Најдобрата цена на пазарот
Производи од директна дистрибуција
Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “SALE: Muscle Whey Complex 2000 gr”

Сè уште нема оценки.