ПОПУСТ

SALE: Milky Shake Whey 1800 gr | 1490 ден

1,790 ден 1,490 ден

Milky Shake Whey 1800гр 60 дози
• 71% Содржина на Whey протеин концентрат (ВПЦ)
• Иновативна Формула
• Деликатесен и вкусен протеински шејк лесно растворлив со вода
• Ниска содржина на масти и јагленихидрати
• Без Аспартам и Без Глутен
Достапни вкусови Кукис, Кокос
Редовна цена 1790мкд
Хардкор понуда 1490мкд

Избриши
SKU: Недостапно Категории: , Ознаки: