ПОПУСТ

SALE: 2 x Mass Definition 1000gr | 1090 ден

1,380 ден 1,090 ден

2 x Mass Definition 1000gr White Chocolate Pineapple вкупно 2000гр
Ефективен Мас гејнер
Висока содржина на протеини 30% WPC + 58% Carbs
Оптимална комбинација на јагленихидрати и протеини
Продолжено делување на јаглехидрати
Деликатесен вкус и инстант растворливост

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 10 на прикажи топ 100

Бр. 1 на Гејнери

Бр. 3 на ПОПУСТ %

SKU: Недостапно Категории: , Ознаки: