Rubber dumbbell Commercial 27.5kg to 50kg 10 pairs Pio

170,500 ден

Premium Quality Commercial Pio Dumbbells

A very robust solid rubber dumbbell.

 

 

SKU: 5028 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 170500 Поени во вредност од 17,050 ден!
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

● 1 pair of 27,5kg
● 1 pair of 30kg
● 1 pair of 32,5kg
● 1 pair of 35kg
● 1 pair of 37,5kg
● 1 pair of 40kg
● 1 pair of 42,5kg
● 1 pair of 45kg
● 1 pair of 47,5kg
● 1 pair of 50kg

 

Dumbbell Rack available as an extra within Storage

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.