Rubber dumbbell Commercial 2.5kg to 25kg 10 pairs Pio

60,500 ден

Premium Quality Commercial Pio Dumbbells

A very robust solid rubber dumbbell.

 

 

SKU: 5027 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 60500 Поени во вредност од 6,050 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

● 1 pair of 2.5kg
● 1 pair of 5kg
● 1 pair of 7.5kg
● 1 pair of 10kg
● 1 pair of 12.5kg
● 1 pair of 15kg
● 1 pair of 17.5kg
● 1 pair of 20kg
● 1 pair of 22.5kg
● 1 pair of 25kg

 

Dumbbell Rack available as an extra within Storage

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.