REVEX-16 (108 CAPS)

590 ден

Revex-16: Додаток на исхраната во капсули со растителни екстракти, аминокиселини, кофеин, синефрин, алфа липоична киселина и хром

SKU: 3730 Бренд:

На залиха

x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Revex-16 Рок на употреба 04.2023

 

Product Description

The two main active ingredients of Revex-16 are green tea extracts and Garcinia Cambogia. Extracts from the ultimate in grain stock and accelerate with a metabolism and a stimulator of the grain oxidation process. Garcinia Cambogia extracts are a natural source of HCA or hydroxycitric acid.

 

Achieve Your Goals!

Revex-16 is a very powerful fat burner for very fast fat loss. This burner removes and removes fats, eliminates excess water, modernizes your appetite, improves your mood and gives you energy.

Kenmerken:

  • Reduced appetite (appetite suppressant effect)
  • Lipotropic action (fat removal)
  • Diuretic (elimination of excess water)
  • Stimulation of thermogenesis

.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.