Resistance Band inSPORTline Hangy 90 cm


Ако го купите ова вие заштедувате

 • High flexibility
 • You can knot more bands together
 • Suitable for exercising both at home and at a gym
 • Easy to store (minimum space requirements)
 • An effective accessory
 • Resistance: 
 • Width:
 • Circumference: 90 cm (not expanded)
SKU: a3357bb2470e Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 300-350 Поени во вредност од 30 ден-35 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 300-350 Поени во вредност од 30 ден-35 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Technical description:

 • High flexibility
 • You can knot more bands together
 • Suitable for exercising both at home and at a gym
 • Easy to store (minimum space requirements)
 • An effective accessory
 • Resistance:
 • Width:
 • Circumference: 90 cm (not expanded)
Дополнителни информации
golemina-i-otpor

90cm Medium, 90cm Heavy

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.