PROMO: Pure Whey BiotechUSA 2270gr Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,290 ден.
Back to products
PROMO: Myofusion 1814gr Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,550 ден.

PROMO: Whey Professional 2350gr

Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,190 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Whey Professional 2350gr

SKU: /
x
13 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Whey Professional 2350gr

Дополнителни информации
Вкус

Vanilla Very Berry

,

Salted Caramel

,

Strawberry White Chocolate

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.