PROMO: Bcaa Juice 300gr Original price was: 1,390 ден.Current price is: 890 ден.
Back to products
PROMO: 2 x Compact Whey 1kg Original price was: 3,190 ден.Current price is: 2,390 ден.

PROMO: Syntha 6 2260gr

Original price was: 3,990 ден.Current price is: 3,190 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Syntha 6 2260gr

SKU: /
x
13 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Syntha 6 2260gr

Дополнителни информации
Вкус

Vanilla Cheesecake

,

Strawberry Swirl

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.