fbpx
-24%
, , ,

PROMO: Scitec Whey 920 gr

Сподели:

PROMO: Scitec Whey 920 gr

1,590 ден 2,090 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1590 Поени во вредност од 159 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1590 Поени во вредност од 159 ден!
Вкус

Vanilla very berry, Strawberry white chocolate, Salted Caramel

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!