PROMO: 2 x Compact Whey 1kg Original price was: 3,190 ден.Current price is: 2,390 ден.
Back to products
PROMO: Whey Professional 2350gr Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,190 ден.

PROMO: Pure Whey BiotechUSA 2270gr

Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,290 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Pure Whey BiotechUSA 2270gr

SKU: /
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Pure Whey BiotechUSA 2270gr

Дополнителни информации
Вкус

Raspberry Cheesecake

,

Strawberry

,

Hazelnut

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.