-24%
, , , ,

PROMO: Optimum Gold Standard 2275gr

Сподели:

Optimum Gold Standard 2275gr

Хардкор понуда 3190мкд
🛒Online на https://hardcoreshop.mk/kategorija/hardkor-ponudi/ и на нашите официјални Hardcore Shop Mk профили

Можност за телефонски нарачки секој ден од 10 до 20 часот на 078 362 092
-Производи од директна дистрибуција
-Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
-Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

Достапно кај нашите дистрибутери во Охрид, Гостивар, Скопје, Прилеп, Велес и Квавадарци

Бренд:

3,190 ден 4,200 ден

Избриши
Спореди

Optimum Gold Standard 2275gr
Редовна цена 4200 мкд
Хардкор понуда 3190мкд
🛒Online на https://hardcoreshop.mk/kategorija/hardkor-ponudi/ и на нашите официјални Hardcore Shop Mk профили

Можност за телефонски нарачки секој ден од 10 до 20 часот на 078 362 092
-Производи од директна дистрибуција
-Гарантирано највисок квалитет
-Фискална или фактура со секој купен производ
-Достава платена со секоја нарачка над 1500мкд

Достапно кај нашите дистрибутери во Охрид, Гостивар, Скопје, Прилеп, Велес и Квавадарци
Валидни од 02.03.2020 до 1503.2020

Вкус протеин

Duble Rich Chocolate, Vanilla Ice Cream

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “PROMO: Optimum Gold Standard 2275gr”

Сè уште нема оценки.