PROMO: Whey Professional 2350gr Original price was: 4,490 ден.Current price is: 3,190 ден.
Back to products
PROMO: Bcaa Juice 500gr Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,290 ден.

PROMO: Myofusion 1814gr

Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,550 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Myofusion 1814gr

SKU: /
x
10 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Myofusion 1814gr

Дополнителни информации
Вкус

Vanilla

,

Banama

,

Peanut Butter

,

Strawberry

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.