-39%
,

PROMO: MusclePharm Combat 1814 gr + Original MusclePharm T Shirt

Сподели:

Hardcore Quality Offer No.3
MusclePharm Combat 4lb + Original MusclePharm T Shirt
Редовна цена 4080мкд
🏆Понуда 2490мкд🏆
Достапни вкусови Chocolate Milk, Strawberry, Banana Cream
Достапни величини маица M,L, XL

Бренд:

2,490 ден 4,080 ден

Избриши
Спореди

Hardcore Quality Offer No.3
MusclePharm Combat 4lb + Original MusclePharm T Shirt
Редовна цена 4080мкд
🏆Понуда 2490мкд🏆
Достапни вкусови Chocolate Milk, Strawberry, Banana Cream
Достапни величини маица M,L, XL

SKU: Недостапно Категории: ,
Вкус

Chocolate Milk, Strawberry, Banana Cream

Големина на маица

M, L, XL

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 1 оценка

0.0 просек
0
0
0
0
0

Додади оценка

  1. Hristijan

    10

    Hristijan