ПОПУСТ

PROMO: Muscle Whey Complex 2 kg + Pump Kick 24 дози

4,340 ден 2,490 ден

❌Редовна цена 4340мкд
✅Хардкор понуда 2490мкд
🏆Muscle Whey Complex 2000гр 66 дози Volactive®️ Whey од највисоката класа + Pump Kick Shots 24 дози 12 шотови со мега доза стимуланси Кофеин, Аргинин, Бета Аланин, Глукороналактон и др… Без додаден шекер

Избриши
SKU: Недостапно Категории: