fbpx
-14%
, , ,

PROMO: Elite Whey 2100gr + Proteinella 400gr

Сподели:

PROMO: Elite Whey 2100gr + Proteinella 400gr

3,490 ден 4,080 ден

Исчисти

PROMO: Elite Whey 2100gr + Proteinella 400gr

SKU: Недостапно Категории: , , ,
Вкус Elite

Cookies and Cream, Gourmet Vanilla, Chocolate Peanut Butter, Strawberry

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!