fbpx
-20%

PROMO: Diet Whey 450gr + Green 30servings

Сподели:

PROMO: Diet Whey 450gr + Green 30servings

1,350 ден 1,680 ден

Исчисти

PROMO: Diet Whey 450gr + Green 30servings

SKU: Недостапно Категорија:
Вкус

vanilla, chocolate, strawberry

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!