fbpx
-26%
, , , ,

PROMO: C4 Ripped 30 serv

Сподели:

PROMO: C4 Ripped 30 serv

1,550 ден 2,090 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1550 Поени во вредност од 155 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1550 Поени во вредност од 155 ден!
Вкус

Blue raspberry, Cherry lemonade, Raspberry lemonade

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!