PROMO: Attack 320gr Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,190 ден.
Back to products
PROMO: Whey 100 700gr New Formula Original price was: 1,390 ден.Current price is: 950 ден.

PROMO: C4 Original 60 servings

Original price was: 2,090 ден.Current price is: 1,790 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: C4 Original 60 servings

SKU: / Бренд:
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: C4 Original 60 servings

Дополнителни информации
Вкус

Pink Lemonade

,

Strawberry Margarita

,

Watermelon

,

Green Apple

,

Sour Batch Bros

,

Frozen Bombsicle

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.