fbpx
-32%
, , , ,

PROMO: C4 Original 30servings

Сподели:

PROMO: C4 Original 30servings

1,350 ден 1,990 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1350 Поени во вредност од 135 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1350 Поени во вредност од 135 ден!
Вкус

Green Apple, Strawberry margarita

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!