fbpx
-36%
, , , ,

PROMO: C4 60 servings + C4 Smart Shaker

Сподели:

PROMO: C4 60 servings + C4 Smart Shaker

2,090 ден 3,280 ден

Исчисти
Вкус

Green Apple, Pink Lemonade, Strawberry Mango

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!