PROMO: Myofusion 1814gr Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,550 ден.
Back to products
PROMO: Attack 320gr Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,190 ден.

PROMO: Bcaa Juice 500gr

Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,290 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Bcaa Juice 500gr

SKU: /
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Bcaa Juice 500gr

Дополнителни информации
Вкус

Pink Lemonade

,

Raspberry Juice

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.