Back to products
PROMO: Syntha 6 2260gr Original price was: 3,990 ден.Current price is: 3,190 ден.

PROMO: Bcaa Juice 300gr

Original price was: 1,390 ден.Current price is: 890 ден.
Ако го купите ова вие заштедувате

PROMO: Bcaa Juice 300gr

SKU: /
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Bcaa Juice 300gr

Дополнителни информации
Вкус

Pink Lemonade

,

Raspberry Juice

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.