fbpx
-14%
, , ,

PROMO: Azgard Whey 908gr

Сподели:

PROMO: Azgard Whey 908gr

1,190 ден 1,390 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!