PROMO: Bcaa Juice 500gr Original price was: 1,790 ден.Current price is: 1,290 ден.
Back to products
PROMO: C4 Original 60 servings Original price was: 2,090 ден.Current price is: 1,790 ден.

PROMO: Attack 320gr

Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,190 ден.

PROMO: Attack 320gr

Бренд:
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

PROMO: Attack 320gr

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.