fbpx
-17%
, , , ,

PROMO: Animal Pump 30 packs

Сподели:

PROMO: Animal Pump 30 packs

3,490 ден 4,200 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 3490 Поени во вредност од 349 ден!

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!