fbpx
-22%
, , , ,

PROMO: Animal Cuts 42 packs

Сподели:

PROMO: Animal Cuts 42 packs

3,290 ден 4,200 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 3290 Поени во вредност од 329 ден!

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!