C4 ORIGINAL 60 serv Original price was: 2,490 ден.Current price is: 1,890 ден.
Back to products

PROMO: 100 Isolate 700гр 28 дози

Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,390 ден.

Hardcore Quality Offer No.1
100 Isolate 700гр 28 дози
Редовна цена 1990мкд
?Промо 1390мкд?

SKU: 2f2741dd007a Бренд:

/

10 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Hardcore Quality Offer No.1
100 Isolate 700гр 28 дози
Редовна цена 1990мкд
?Промо 1390мкд?

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.