-30%

PROMO: 100 Isolate 700гр 28 дози

Сподели:

Hardcore Quality Offer No.1
100 Isolate 700гр 28 дози
Редовна цена 1990мкд
🏆Промо 1390мкд🏆

Бренд:
Availability:

Нема на залиха

1,390 ден 1,990 ден

Нема на залиха

Hardcore Quality Offer No.1
100 Isolate 700гр 28 дози
Редовна цена 1990мкд
🏆Промо 1390мкд🏆

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “PROMO: 100 Isolate 700гр 28 дози”

Сè уште нема оценки.