-26%

Привезок: TrecTeam2

(1 customer review)
Сподели:

Привезок: TrecTeam2

140 ден 190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 140 Поени во вредност од 14 ден!

Привезок: TrecTeam2

Категорија: Ознаки: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 1 оценка

5.0 просек
1
0
0
0
0

Додади оценка

  1. aneta grozdanovska

    5/5

    aneta grozdanovska