PowerBar Drinkbottle 750ml – Black

190 ден

  • 100% leak proof
  • food safe and tasteless
  • Dishwashers suitable
  • BPA free and recyclable
SKU: 48e06a7d6918 Бренд:

/

19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

The PowerBar drink bottle with 750 ml capacity in funtioncal design. With large, leak-proof screw cap for easy filling and cleaning. With bite closure and ergonomic recessed grip.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.