POWER SYSTEM KNEE WRAPS

Сподели:

Тешки професионални памучни стегачи за колена

 

990 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!

heavy weight cotton elastic wraps to help support knee

  • the lenght of the wraps allows for additional wrapping and increased stability
  • velcro closure increases adjustability and fit
Ознака:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.