POWER SYSTEM KNEE WRAPS

990 ден

Тешки професионални памучни стегачи за колена

 

SKU: 747 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

heavy weight cotton elastic wraps to help support knee

  • the lenght of the wraps allows for additional wrapping and increased stability
  • velcro closure increases adjustability and fit
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.