POWER SYSTEM Head Harness

Сподели:

POWER SYSTEM Head Harness

Бренд:

1,190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!

POWER SYSTEM Head Harness

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.