POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION


Ако го купите ова вие заштедувате

POWER SYSTEM gloves RAW POWER

SKU: 616ecf9ec233
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1090 Поени во вредност од 109 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1090 Поени во вредност од 109 ден!
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

4WAY structured inserts at the backhand and between the fingers along with strong leather

  • ergonomically shaped palm with multiple layers made of artificial and suede leather with solid

         padding for maximum comfort and grip

  • designed neoprene wrist wrap stabilizes the wrist joint with adjustable but gentle pressure,

         keeping the wrist in the proper position while training

Дополнителни информации
Size

L, XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.