,

POWER SYSTEM Fitness belt PREDATOR

Сподели:
 • PS 3220 POWER SYSTEM Fitness belt PREDATOR
Бренд:

1,090 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1090 Поени во вредност од 109 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1090 Поени во вредност од 109 ден!
Исчисти
  • PS 3220 POWER SYSTEM Fitness belt PREDATOR
  •  belt is made of high quality, very flexible neoprene
  •  reinforced, specially shaped rubber belts on the outside of the belt ensure maximum back support
  •  belt is anatomically shaped
  •  Velcro fastening makes it easier to adapt to your torso and to strengthen your lumbar spine
  • waist circumference 79 – 90 cm = size S
  • waist circumference 89 – 100 cm = size M
  • waist circumference 99 – 110 cm = size L
  • waist circumference 109 – 120 cm = size XL
SKU: Недостапно Категории: ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “POWER SYSTEM Fitness belt PREDATOR”

Сè уште нема оценки.