, , ,

POWER SYSTEM Fitness belt POWER PROFESSIONAL

Сподели:

The belt is made of high-quality, highly flexible neoprene of first-class quality

Бренд:

1,190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
Исчисти

– the belt is made of high-quality, highly flexible neoprene of first-class quality

– Reinforced, specially shaped rubber straps on the outside of the belt ensure maximum back support

– the belt is anatomically shaped

– Velcro fastening makes it easier to adjust to your torso and strengthen the lumbar spine

– black colour

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.