POWER SYSTEM Fitness belt DEDICATION


Ако го купите ова вие заштедувате

Made of three layers of thick, flexible, split leather

SKU: b8f8aeab2ab5 Бренд:
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

– made of three layers of thick, flexible, split leather

– the inner side is anatomically padded with foam, which is covered with a fine layer of skin

– termination with a massive buckle with two thorns

– double stitching for long life

 

Дополнителни информации
Size

L, M, S, XL, XXL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.