POWER SYSTEM Ankle adapter Ankle straps pair

990 ден

Ankle adapter POWER SYSTEM ANKLE STRAPS.

SKU: 3169 Бренд:

/

14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ankle adapter POWER SYSTEM ANKLE STRAPS. The strap for strengthening the legs, thighs, buttocks and hips with metal eyelets is designed to be attached to the lower pulley.

The strap for strengthening the legs, thighs, buttocks and hips with metal eyelets is designed to be attached to the lower pulley. The adapter is suitable for various variants of knotting, nesting and other exercises that strengthen the lower half of the body. The strap can be attached to the strength tower and also to various expanders. Fasten the auxiliary straps with Velcro around the ankles. Attach your lower pulley or expander to the two axle half rings using a carabiner.

Parameters:

  • Material: neoprene, steel
  • Universal size
  • Ideal for pull-up exercises
  • For men and women
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.