C4 ORIGINAL 60 serv Original price was: 2,990 ден.Current price is: 1,890 ден.
Back to products
CLA PRO CLARINOL® QUALITY 120 SOFTGELS Original price was: 1,590 ден.Current price is: 1,090 ден.

Појас за слабеење WT PRO

550 ден

НЕОПРЕН ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ ОД POWER SYSTEM

ГОЛЕМИНА 100 цм

НЕОПРЕН

SKU: 3b72fc4afca5 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 550 Поени во вредност од 55 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

НЕОПРЕН ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ ОД POWER SYSTEM

ГОЛЕМИНА 100 цм

НЕОПРЕН

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.