PANCAKE SYRUP – ZERO | 425 ml

390 ден

  • Low calorie pancake syrup
  • Sugar free, fat free
  • Great taste and versatile to inject flavour into favorite recipes
SKU: 749c4ce88522

/

17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Tasty, low-calorie, sugar-free, fat-free pancake syrup

You don’t have to miss out on your favourite pancake topping if you’re trying to cut down on sugar. Our great-tasting Zero Pancake Syrup fits with your diet and nutritional goals and is low-calorie, sugar-free, and fat-free – that’s some hat-trick!

BENEFITS

  • Low calorie pancake syrup
  • Sugar free, fat free
  • Great taste and versatile to inject flavour into favorite recipes
  • Available in a 425ml pack

SUGGESTED USE

Delicious as a topping on bread, toast, crackers or waffles. Use according to taste and nutritional preferences.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.