-59%
,

Oxford Beanie – Black

Сподели:

The Gorilla Wear beanie is a lightweight beanie and very comfortable to wear.

Бренд:

490 ден 1,190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 490 Поени во вредност од 49 ден!

The Gorilla Wear beanie is a lightweight beanie and very comfortable to wear. Aside from that it is also is very fashionable and can be worn sporty to a trip to the gym or casual hitting up the city. This beanie features a large black Gorilla Wear logo on the front side and is a “one size fits most”. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family where you can choose between colors Black and Gray.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.