fbpx
-42%

Optimum Amino Energy 30 дози Fruit Fusion + Hardcore Shaker Free | PROMO

Сподели:

Optimum Amino Energy 30 дози + Hardcore Shaker Free
Редовна цена 2380мкд
Хардкор Промо Цена 1390мкд
Бцаа + Еаа Аминокиселини
Л Глутамин
Аргинин
Таурин
Кофеин
Бета Аланин
Зелен чај и Зелено Кафе
AMINIO & PRE WORKOUT

1,390 ден 2,380 ден

Спореди

Optimum Amino Energy 30 дози + Hardcore Shaker Free
Редовна цена 2380мкд
Хардкор Промо Цена 1390мкд
Бцаа + Еаа Аминокиселини
Л Глутамин
Аргинин
Таурин
Кофеин
Бета Аланин
Зелен чај и Зелено Кафе
AMINIO & PRE WORKOUT

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Optimum Amino Energy 30 дози Fruit Fusion + Hardcore Shaker Free | PROMO”

Сè уште нема оценки.