fbpx
-49%

Muscle Whey COMPLEX. 4.4 Lbs. + Хардкор Шејкер Гратис | PROMO

(1 customer review)
Сподели:

Хардкор Понуда Бр.4
Muscle Whey COMPLEX. 4.4 Lbs. Промо 2390мкд + Хардкор Шејкер Гратис
Volactive® квалитет кој ги засенува најголемиот дел од протеини на пазарот !!!
100% патентирана суровина Volactive® Ultra Whey WPC80
5,1гр Бцаа во доза гарантирано од квалитетен Volactive® протеин
66 дози од 20 до 22 гр чист Whey во доза (Во зависност од вкусот)
Редовна цена 3880мкд
Хардкор Промо цена 1990мкд

1,990 ден 3,880 ден

Спореди

Хардкор Понуда Бр.4
Muscle Whey COMPLEX. 4.4 Lbs. Промо 2390мкд + Хардкор Шејкер Гратис
Volactive® квалитет кој ги засенува најголемиот дел од протеини на пазарот !!!
100% патентирана суровина Volactive® Ultra Whey WPC80
5,1гр Бцаа во доза гарантирано од квалитетен Volactive® протеин
66 дози од 20 до 22 гр чист Whey во доза (Во зависност од вкусот)
Редовна цена 3880мкд
Хардкор Промо цена 1990мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 1 оценка

5.0 просек
1
0
0
0
0

Додади оценка

  1. Ѓорги Атанасов

    Одличен протеин (чоко гурмет вкус).
    Зголемената количина на масти на сметка на намалена количина на протеин, го праве уште подобар / поздрав – без дополнителни (вештачки) „одмастувања“.

    Ѓорги Атанасов