ПОПУСТ

Milky Shake Whey Protein 1800gr 60 Servings

1,790 ден 1,490 ден

Хардкор Понуди достапни од 10.08 до 20.08
Бр.7 Milky Shake Whey 1800гр 60 дози
👉21.4гр Whey во доза од 30гр
👉Ниска содржина на шекер
👉Ниска содржина на масти
👉Без глутен
👉Без аспартам
👉Деликатесна кремаста структура
👉Одличен сооднос на цена и квалитет
Редовна цена 1790мкд
😮Хардкор понуда 1490мкд
Достапни вкусови: Ванила, Кокос
#

Избриши

Best Seller позиција

Бр. 15 на прикажи топ 100

Бр. 5 на ПОПУСТ %

Бр. 4 на Протеини

SKU: Недостапно Категории: , Ознаки: