fbpx
-22%

Milky Shake Whey Protein 1800гр 60 дози | PROMO

Сподели:

Хардкор Промо Бр.6
Milky Shake Whey Protein 1800гр 60 дози
👉WPC Whey протеин со oдличен аминограм,
👉лесно растворање,
👉деликатесен кремаст вкус
👉без додаток на растителни протеин
👉21.3гр чист Whey протеин во доза,
👉ниска содржина на шекер,
👉Ниска содржина на масти,
Milky Shake Whey е одличен избор со најдобар сооднос на цена и квалитет
❌Редовна цена 1790мкд
✅Хардкор понуда 1390мкд

1,390 ден 1,790 ден

Спореди

Хардкор Промо Бр.6
Milky Shake Whey Protein 1800гр 60 дози
👉WPC Whey протеин со oдличен аминограм,
👉лесно растворање,
👉деликатесен кремаст вкус
👉без додаток на растителни протеин
👉21.3гр чист Whey протеин во доза,
👉ниска содржина на шекер,
👉Ниска содржина на масти,
Milky Shake Whey е одличен избор со најдобар сооднос на цена и квалитет
❌Редовна цена 1790мкд
✅Хардкор понуда 1390мкд

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Milky Shake Whey Protein 1800гр 60 дози | PROMO”

Сè уште нема оценки.