MICELLAR CASEIN PERFECTION


Ако го купите ова вие заштедувате

Micellar Casein Perfection е протеински шејк во прав со засладувачи. Micellar Casein Perfection е идеален протеински шејк за пред спиење.

SKU: 998a43c6c6c7
Ако го купите овој производ, ќе заработите 645-1245 Поени во вредност од 125 ден-65 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 645-1245 Поени во вредност од 125 ден-65 ден!
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Micellar Casein Perfection е протеински шејк во прав со засладувачи. Micellar Casein Perfection е идеален протеински шејк за пред спиење.

  • Протеините учествуваат во растот на мускулната маса.
  • Протеините учествуваат во одржувањето на мускулната маса.

 

Состав: мицеларен казеин протеин (млеко), згуснувачи (гуарова и ксантанова гума), вкус, полномасно млеко во прав, инулин, засладувачи (сукралоза, ацесулфам К).

По отворањето добро затворете. Складирајте на ладно, суво и темно место.

Сериски број и рок на употреба: означено на пакувањето.

 

Дополнителни информации
Size

750гр 30дози

golemina

2000gr 80дози

vkus

Cookies & Cream

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.