-34%

MEGA SALE: Bcaa 2:1:1 300gr

Сподели:

MEGA SALE: Bcaa 2:1:1 300gr

Бренд:

990 ден 1,490 ден

MEGA SALE: Bcaa 2:1:1 300gr

Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.