Xtend The Original BCAA 30 Servings Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,490 ден.
Back to products

Maxler Towel

200 ден

  • High Quality
  • 100% Jaquard Cotton
  • Machine Washable
SKU: 1831 Бренд:

/

20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Need to take a shower after a gym or wipe oneself dry after intense bicycle training? Made of cotton for softness Maxler towel will be a perfect choice – it doesn’t take much space in your bag, yet provides surface enogh to quickly absorb all the moisture.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.