fbpx
-22%
, , ,

Level 99 Pre Workout 500gr Mango

Сподели:

Максимална ФОКУС

Максимална ЕНЕРГИЈА

Максимална СИЛА

Максимална ИЗДРЖЛИВОСТ

Максимален МУСКУЛЕН РАСТ

Бренд: ,

1,790 ден 2,290 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1790 Поени во вредност од 179 ден!

Samurai Shadow – EU Quality by Galvanize Nutrition

Цитрулин малат
6500 mg
Aргинин хидрохлорид
4000 mg
Бета аланин
3500 mg
Тирозин
1000 mg
Кофеин
200 mg
Екстракт од Panax Ginseng
300 mg
Екстракт од Gingko Biloba
25mg

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!