ПОПУСТ

Isolate 100 750 gr

1,900 ден 1,550 ден

ИЗОЛАТ 100
ултра брз протеин совршен за брзо опоравување
и градење на чиста мускулна маса
25г протеин |0г јаглехидрати|159 БВ
– во 1 порција 30г

ЦФМ ВЕЈ ПРОТЕИН ИЗОЛАТ

ГРАТИС ДОСТАВА !!!

Best Seller позиција

Бр. 14 на прикажи топ 100

Бр. 1 на Промоции

Бр. 3 на Протеини

Категории: , Ознаки: